CPL10R0900FE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL10R0900FE31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPL10R0900FE31
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.09 OHM 10W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CPL10R0900FE31.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPL10R0900FE31
Tau Wae CPL10R0900FE31 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.09 OHM 10W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60300 pcs Pepa Raraunga CPL10R0900FE31.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Raupapa CPL Tuhinga 90 mOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 90 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPL10R0900FE143
CPL10R0900FE143
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.09 OHM 10W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1545 pcs
Tikiake: CPL10R0900FE143.pdf
RFQ
CPL10R0900FB31
CPL10R0900FB31
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 38999 pcs
Tikiake: CPL10R0900FB31.pdf
RFQ
CPL10R0900FE313
CPL10R0900FE313