CPL10R0100FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL10R0100FE14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPL10R0100FE14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CPL10R0100FE14.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPL10R0100FE14
Tau Wae CPL10R0100FE14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1442 pcs Pepa Raraunga CPL10R0100FE14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Raupapa CPL Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPL10R0100JB14
CPL10R0100JB14
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 10W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1520 pcs
Tikiake: CPL10R0100JB14.pdf
RFQ
CPL07R1000JE31
CPL07R1000JE31
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.1 OHM 7W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 63409 pcs
Tikiake: CPL07R1000JE31.pdf
RFQ
CPL10R0100FE143
CPL10R0100FE143
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL