CPL07R0400JE313
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0400JE313 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPL07R0400JE313
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.04 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CPL07R0400JE313.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPL07R0400JE313
Tau Wae CPL07R0400JE313 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.04 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58691 pcs Pepa Raraunga CPL07R0400JE313.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Raupapa CPL Tuhinga 40 mOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPL07R0400JB313
CPL07R0400JB313
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.04 OHM 7W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 88065 pcs
Tikiake: CPL07R0400JB313.pdf
RFQ
CPL07R0400JB31
CPL07R0400JB31
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 84571 pcs
Tikiake: CPL07R0400JB31.pdf
RFQ
CPL07R0400JE31
CPL07R0400JE31