CPL05R0900FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0900FE14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPL05R0900FE14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CPL05R0900FE14.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPL05R0900FE14
Tau Wae CPL05R0900FE14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17490 pcs Pepa Raraunga CPL05R0900FE14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Raupapa CPL Tuhinga 90 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 90 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound