CPL05R0400JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0400JB31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPL05R0400JB31
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.04 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CPL05R0400JB31.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPL05R0400JB31
Tau Wae CPL05R0400JB31 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.04 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 77348 pcs Pepa Raraunga CPL05R0400JB31.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Raupapa CPL Tuhinga 40 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPL05R0400JE143
CPL05R0400JE143
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.04 OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 15138 pcs
Tikiake: CPL05R0400JE143.pdf
RFQ
CPL05R0400JB14
CPL05R0400JB14
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 14896 pcs
Tikiake: CPL05R0400JB14.pdf
RFQ
CPL05R0400JB313
CPL05R0400JB313