CPL03R0200JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0200JB143 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPL03R0200JB143
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CPL03R0200JB143.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPL03R0200JB143
Tau Wae CPL03R0200JB143 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17160 pcs Pepa Raraunga CPL03R0200JB143.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Raupapa CPL Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPL03R0200JE31
CPL03R0200JE31
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.02 OHM 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 63728 pcs
Tikiake: CPL03R0200JE31.pdf
RFQ
CPL03R0200JB313
CPL03R0200JB313
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 80645 pcs
Tikiake: CPL03R0200JB313.pdf
RFQ
CPL03R0200JB14
CPL03R0200JB14