CPF1100K00FEEE6
Dale / VishayDale / Vishay
CPF1100K00FEEE6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPF1100K00FEEE6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RESISTOR METAL FILM 1W 100K OHM
Ngā Rauemi: CPF1100K00FEEE6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPF1100K00FEEE6
Tau Wae CPF1100K00FEEE6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RESISTOR METAL FILM 1W 100K OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173115 pcs Pepa Raraunga CPF1100K00FEEE6.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CPF Tuhinga 100 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CPF100KBCT
Tae Mahi -65°C ~ 230°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film