CPCP10240R0FB321
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP10240R0FB321 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP10240R0FB321
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 240 OHM 10W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP10240R0FB321.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP10240R0FB321
Tau Wae CPCP10240R0FB321 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 240 OHM 10W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14593 pcs Pepa Raraunga CPCP10240R0FB321.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 240 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.372" (34.85mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 240 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Wirewound