CPCP101R000JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP101R000JB31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP101R000JB31
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP101R000JB31.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP101R000JB31
Tau Wae CPCP101R000JB31 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 66479 pcs Pepa Raraunga CPCP101R000JB31.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.372" (34.85mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound