CPCP101K500KB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP101K500KB31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP101K500KB31
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.5K OHM 10W 10% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP101K500KB31.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP101K500KB31
Tau Wae CPCP101K500KB31 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.5K OHM 10W 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 54913 pcs Pepa Raraunga CPCP101K500KB31.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.372" (34.85mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound