CPCP1015R00JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP1015R00JB32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP1015R00JB32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 15 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP1015R00JB32.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP1015R00JB32
Tau Wae CPCP1015R00JB32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 15 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14688 pcs Pepa Raraunga CPCP1015R00JB32.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 15 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.372" (34.85mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound