CPCP1010R00JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP1010R00JB31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP1010R00JB31
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP1010R00JB31.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP1010R00JB31
Tau Wae CPCP1010R00JB31 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 57669 pcs Pepa Raraunga CPCP1010R00JB31.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.372" (34.85mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound