CPCP05820R0JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP05820R0JB31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP05820R0JB31
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 820 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP05820R0JB31.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP05820R0JB31
Tau Wae CPCP05820R0JB31 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 820 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 63311 pcs Pepa Raraunga CPCP05820R0JB31.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 820 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.003" (25.48mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 820 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound