CPCP0540R00FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP0540R00FB32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCP0540R00FB32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 40 OHM 5W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCP0540R00FB32.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCP0540R00FB32
Tau Wae CPCP0540R00FB32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 40 OHM 5W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13243 pcs Pepa Raraunga CPCP0540R00FB32.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Raupapa CPCP Tuhinga 40 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.003" (25.48mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 40 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound