CPCF05120K0JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF05120K0JB32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCF05120K0JB32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 120K OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCF05120K0JB32.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCF05120K0JB32
Tau Wae CPCF05120K0JB32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 120K OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15806 pcs Pepa Raraunga CPCF05120K0JB32.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Raupapa CPCF Tuhinga 120 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.003" (25.48mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 120 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film