CPCF032K200JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF032K200JE66 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCF032K200JE66
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.2K OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCF032K200JE66.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCF032K200JE66
Tau Wae CPCF032K200JE66 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.2K OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279426 pcs Pepa Raraunga CPCF032K200JE66.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Raupapa CPCF Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.984" (24.99mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film