CPCF0310K00JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0310K00JB32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCF0310K00JB32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCF0310K00JB32.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCF0310K00JB32
Tau Wae CPCF0310K00JB32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10K OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14768 pcs Pepa Raraunga CPCF0310K00JB32.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Raupapa CPCF Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.984" (24.99mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film