CPCF026K040FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF026K040FB32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCF026K040FB32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 6.04K OHM 2W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCF026K040FB32.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCF026K040FB32
Tau Wae CPCF026K040FB32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 6.04K OHM 2W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15350 pcs Pepa Raraunga CPCF026K040FB32.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Raupapa CPCF Tuhinga 6.04 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.04 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film