CPCF0210K00FE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0210K00FE32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCF0210K00FE32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 2W 1% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCF0210K00FE32.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCF0210K00FE32
Tau Wae CPCF0210K00FE32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10K OHM 2W 1% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16816 pcs Pepa Raraunga CPCF0210K00FE32.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Raupapa CPCF Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film