CPCC10330R0KB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC10330R0KB32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCC10330R0KB32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 330 OHM 10W 10% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCC10330R0KB32.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCC10330R0KB32
Tau Wae CPCC10330R0KB32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 330 OHM 10W 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17256 pcs Pepa Raraunga CPCC10330R0KB32.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Raupapa CPCC Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 1.372" (34.85mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound