CPCC07R2000JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC07R2000JE66 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCC07R2000JE66
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 7W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCC07R2000JE66.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
5600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCC07R2000JE66
Tau Wae CPCC07R2000JE66 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 7W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184325 pcs Pepa Raraunga CPCC07R2000JE66.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Raupapa CPCC Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.594" (40.50mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound