CPCC03470R0JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC03470R0JB32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCC03470R0JB32
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 470 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCC03470R0JB32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCC03470R0JB32
Tau Wae CPCC03470R0JB32 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 470 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15299 pcs Pepa Raraunga CPCC03470R0JB32.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Raupapa CPCC Tuhinga 470 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.984" (24.99mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound