CPCC03100R0KB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC03100R0KB31 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPCC03100R0KB31
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 3W 10% RADIAL
Ngā Rauemi: CPCC03100R0KB31.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPCC03100R0KB31
Tau Wae CPCC03100R0KB31 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100 OHM 3W 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 88297 pcs Pepa Raraunga CPCC03100R0KB31.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Raupapa CPCC Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.984" (24.99mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound