CP002018R00KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP002018R00KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP002018R00KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 18 OHM 20W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP002018R00KB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP002018R00KB14
Tau Wae CP002018R00KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 18 OHM 20W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8233 pcs Pepa Raraunga CP002018R00KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Raupapa CP Tuhinga 18 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CP00 18R00KB14
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CP002018K00JE66
CP002018K00JE66
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 18K OHM 20W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 74629 pcs
Tikiake: CP002018K00JE66.pdf
RFQ
CP002018K00KE66
CP002018K00KE66
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 18K OHM 20W 10% AXIAL
I roto i te taonga: 85293 pcs
Tikiake: CP002018K00KE66.pdf
RFQ
CP002018R00KB143
CP002018R00KB143
Whakaahuatanga: RES 18 OHM 20W 10% AXIAL