CP002016R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP002016R00JB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP002016R00JB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 16 OHM 20W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CP002016R00JB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP002016R00JB14
Tau Wae CP002016R00JB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 16 OHM 20W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7098 pcs Pepa Raraunga CP002016R00JB14.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Raupapa CP Tuhinga 16 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CP00 16R00JB14
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound