CP0015R5000KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0015R5000KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP0015R5000KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 15W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP0015R5000KB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP0015R5000KB14
Tau Wae CP0015R5000KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 15W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6615 pcs Pepa Raraunga CP0015R5000KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Raupapa CP Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±10% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound