CP0010R9100JE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R9100JE663 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP0010R9100JE663
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.91 OHM 10W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CP0010R9100JE663.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP0010R9100JE663
Tau Wae CP0010R9100JE663 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.91 OHM 10W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206135 pcs Pepa Raraunga CP0010R9100JE663.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Raupapa CP Tuhinga 910 mOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 910 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound