CP001047R00KE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP001047R00KE663 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP001047R00KE663
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 10W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP001047R00KE663.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP001047R00KE663
Tau Wae CP001047R00KE663 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 47 OHM 10W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169433 pcs Pepa Raraunga CP001047R00KE663.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Raupapa CP Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CP00104K700JE66
CP00104K700JE66
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 4.7K OHM 10W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 211958 pcs
Tikiake: CP00104K700JE66.pdf
RFQ
CP00104K000JB14
CP00104K000JB14
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 4K OHM 10W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 8211 pcs
Tikiake: CP00104K000JB14.pdf
RFQ
CP001047R00KE66
CP001047R00KE66
Whakaahuatanga: RES 47 OHM 10W 10% AXIAL