CP001030R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP001030R00JB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP001030R00JB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 30 OHM 10W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CP001030R00JB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP001030R00JB14
Tau Wae CP001030R00JB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 30 OHM 10W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7525 pcs Pepa Raraunga CP001030R00JB14.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Raupapa CP Tuhinga 30 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CPB-30
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound