CP001024R00KB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP001024R00KB143 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP001024R00KB143
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 24 OHM 10W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP001024R00KB143.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP001024R00KB143
Tau Wae CP001024R00KB143 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 24 OHM 10W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6978 pcs Pepa Raraunga CP001024R00KB143.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Raupapa CP Tuhinga 24 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 24 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CP001024R00KB14
CP001024R00KB14
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 24 OHM 10W 10% AXIAL