CP0010227R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010227R0KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP0010227R0KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 227 OHM 10W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP0010227R0KB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP0010227R0KB14
Tau Wae CP0010227R0KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 227 OHM 10W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7313 pcs Pepa Raraunga CP0010227R0KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Raupapa CP Tuhinga 227 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 227 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound