CP001020R00KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP001020R00KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP001020R00KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 20 OHM 10W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP001020R00KB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP001020R00KB14
Tau Wae CP001020R00KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 20 OHM 10W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8050 pcs Pepa Raraunga CP001020R00KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Raupapa CP Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CP0010 R00KB14
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CP001020R00KB143
CP001020R00KB143
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 20 OHM 10W 10% AXIAL