CP0005R5000KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005R5000KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP0005R5000KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 5W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP0005R5000KB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP0005R5000KB14
Tau Wae CP0005R5000KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 5W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14991 pcs Pepa Raraunga CP0005R5000KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Raupapa CP Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CP0005R5100JB14
CP0005R5100JB14
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.51 OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 16944 pcs
Tikiake: CP0005R5100JB14.pdf
RFQ
CP0005R5000KB143
CP0005R5000KB143
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.5 OHM 5W 10% AXIAL