CP0005R2000KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005R2000KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP0005R2000KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 5W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP0005R2000KB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP0005R2000KB14
Tau Wae CP0005R2000KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 5W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15280 pcs Pepa Raraunga CP0005R2000KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Raupapa CP Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CP0005R 00KB14
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound