CP00055K600JB14101
Dale / VishayDale / Vishay
CP00055K600JB14101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP00055K600JB14101
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CP00055K600JB14101.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP00055K600JB14101
Tau Wae CP00055K600JB14101 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 5.6K OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14673 pcs Pepa Raraunga CP00055K600JB14101.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Raupapa CP Tuhinga 5.6 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film