CP00034R700KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00034R700KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP00034R700KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.7 OHM 3W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP00034R700KB14.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP00034R700KB14
Tau Wae CP00034R700KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.7 OHM 3W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15896 pcs Pepa Raraunga CP00034R700KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Raupapa CP Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound