CP0002R3000KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0002R3000KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP0002R3000KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.3 OHM 2W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CP0002R3000KB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP0002R3000KB14
Tau Wae CP0002R3000KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.3 OHM 2W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13524 pcs Pepa Raraunga CP0002R3000KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Raupapa CP Tuhinga 300 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 mOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound