CP00023K600JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00023K600JB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CP00023K600JB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.6K OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CP00023K600JB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CP00023K600JB14
Tau Wae CP00023K600JB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.6K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16157 pcs Pepa Raraunga CP00023K600JB14.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
Raupapa CP Tuhinga 3.6 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 225°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.6 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film