CMF70448K00DEEA
Hua Hua
Tau Wae: CMF70448K00DEEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 448K OHM 1.75W 0.5% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF70448K00DEEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF70448K00DEEA
Tau Wae CMF70448K00DEEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 448K OHM 1.75W 0.5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96285 pcs Pepa Raraunga CMF70448K00DEEA.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 448 kOhms
Mana (Watts) 1.75W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 448 kOhms ±0.5% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film