CMF7030R900FKBF70
Hua Hua
Tau Wae: CMF7030R900FKBF70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 30.9 OHM 1.75W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF7030R900FKBF70.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF7030R900FKBF70
Tau Wae CMF7030R900FKBF70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 30.9 OHM 1.75W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 105817 pcs Pepa Raraunga CMF7030R900FKBF70.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 30.9 Ohms
Mana (Watts) 1.75W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30.9 Ohms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film