CMF702K0480BEEK
Hua Hua
Tau Wae: CMF702K0480BEEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.048K OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF702K0480BEEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF702K0480BEEK
Tau Wae CMF702K0480BEEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.048K OHM 1.75W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74011 pcs Pepa Raraunga CMF702K0480BEEK.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 2.048 kOhms
Mana (Watts) 1.75W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.048 kOhms ±0.1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film