CMF7022R000FKBF
Hua Hua
Tau Wae: CMF7022R000FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 22 OHM 1.75W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF7022R000FKBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF7022R000FKBF
Tau Wae CMF7022R000FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 22 OHM 1.75W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 125274 pcs Pepa Raraunga CMF7022R000FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 22 Ohms
Mana (Watts) 1.75W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film