CMF7012K000FKBF
Hua Hua
Tau Wae: CMF7012K000FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 12K OHM 1.75W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF7012K000FKBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF7012K000FKBF
Tau Wae CMF7012K000FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 12K OHM 1.75W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 111839 pcs Pepa Raraunga CMF7012K000FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 12 kOhms
Mana (Watts) 1.75W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 12 kOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film