CMF70100R00BEEK
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF70100R00BEEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1.75W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF70100R00BEEK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF70100R00BEEK
Tau Wae CMF70100R00BEEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1.75W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84198 pcs Pepa Raraunga CMF70100R00BEEK.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 1.75W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film