CMF65R91000FLEK
Hua Hua
Tau Wae: CMF65R91000FLEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.91 OHM 1.5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF65R91000FLEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF65R91000FLEK
Tau Wae CMF65R91000FLEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.91 OHM 1.5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104766 pcs Pepa Raraunga CMF65R91000FLEK.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 910 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 910 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film