CMF65355R00FEBF
Hua Hua
Tau Wae: CMF65355R00FEBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 355 OHM 1.5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF65355R00FEBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF65355R00FEBF
Tau Wae CMF65355R00FEBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 355 OHM 1.5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 151772 pcs Pepa Raraunga CMF65355R00FEBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 355 Ohms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 355 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film