CMF6530K100FKBF
Hua Hua
Tau Wae: CMF6530K100FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 30.1K OHM 1.5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF6530K100FKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF6530K100FKBF
Tau Wae CMF6530K100FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 30.1K OHM 1.5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 72020 pcs Pepa Raraunga CMF6530K100FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 30.1 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 30.1 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF6530K100BHEA70
CMF6530K100BHEA70
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 30.1K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
I roto i te taonga: 142624 pcs
Tikiake: CMF6530K100BHEA70.pdf
RFQ
CMF6530K100FKBF70
CMF6530K100FKBF70
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 30.1K OHM 1.5W 1% AXIAL