CMF652K8000FKBF70
Hua Hua
Tau Wae: CMF652K8000FKBF70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.8K OHM 1.5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF652K8000FKBF70.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF652K8000FKBF70
Tau Wae CMF652K8000FKBF70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.8K OHM 1.5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 89399 pcs Pepa Raraunga CMF652K8000FKBF70.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 2.8 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.8 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF652M0000BEEB
CMF652M0000BEEB
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 2M OHM 1.5W 0.1% AXIAL
I roto i te taonga: 60763 pcs
Tikiake: CMF652M0000BEEB.pdf
RFQ
CMF652K8000FKBF
CMF652K8000FKBF
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 2.8K OHM 1.5W 1% AXIAL