CMF652K2000FKEB
Hua Hua
Tau Wae: CMF652K2000FKEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.2K OHM 1.5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF652K2000FKEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF652K2000FKEB
Tau Wae CMF652K2000FKEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.2K OHM 1.5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219220 pcs Pepa Raraunga CMF652K2000FKEB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film