CMF65249R00FKRE
Hua Hua
Tau Wae: CMF65249R00FKRE
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 249 OHM 1.5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF65249R00FKRE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF65249R00FKRE
Tau Wae CMF65249R00FKRE Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 249 OHM 1.5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 202813 pcs Pepa Raraunga CMF65249R00FKRE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Raupapa CMF Tuhinga 249 Ohms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 249 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF6524K300FKR611
CMF6524K300FKR611
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 24.3K OHM 1.5W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 178550 pcs
Tikiake: CMF6524K300FKR611.pdf
RFQ
CMF65249R00FKR6
CMF65249R00FKR6
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 249 OHM 1.5W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 223116 pcs
Tikiake: CMF65249R00FKR6.pdf
RFQ
CMF65249R00FKRE11
CMF65249R00FKRE11